08 febbraio 2014

Shqiperia per here te pare ne Panairin Nderkombetar te Turizmit Mesdhetar ne Tel Aviv 11-12 shkurt 2014

Friday, 07 February 2014 12:11
Shqiperia per here te pare ne Panairin Nderkombetar te Turizmit Mesdhetar ne Tel Aviv.
Edicioni i 20 i Panairit Nderkombetar te Turizmit Mesdhetar do te mbahet ne Tel Aviv te Izraelit ne 11 dhe 12 shkurt 2014. Ky ekzebicion do te jete i hapur per profesionistet e industrise se turizmit gjate paradites dhe per publikun e gjere e vizitoret e interesuar per kete sektor gjate pasdites. Kete vit Shqiperia debuton per here te pare ne kete event per te perfaqsuar produktet e saj turistike.Midis pjesmarresve do te jene vende si Nepali, Ekuadori, Republika Domenikane, Mali i Zi e Estonia.   
- See more at: http://www.radiotravel.al/index.php?option=com_k2&view=item&id=75962:shqiperia-per-here-te-pare-ne-panairin-nderkombetar-te-turizmit-mesdhetar-ne-tel-aviv&Itemid=617#sthash.KlrJRBgt.dpuf

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate