03 giugno 2014

MILIARDERI RUS SURPRIZON VAJZEN, E SJELL TE PUSHOJE ME JAHT NE SARANDE 6/2014

Vajza e miliarderit rus Dimitri Rybolovlev ka zgjedhur Sarandën për të festuar 25-vjetorin e saj. Mësohet se në portin e qytetit të Sarandës janë ankoruar dje 5 jahte luksoze dhe një kroçierë, që solli nga Korfuzi 65 personalitete të famshme, në botën e biznesit, modës e sportit.
Mësohet se ata janë nisur nga Korfuzi për të parë Shqipërinë, bashkë me djalin e themeluesit të fondacionit “Butrinti”, Lord Rothschild. 

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate