05 agosto 2013

Nje vrap neper Mrekullitë e Tiranës ...


Cikli i përjavshëm i reportazheve të “Shqipërisë Ime” u ndal këtë të hënë në kryeqyetin shqiptar.

Duke nisur nga zemra e Tiranës, në Muzeun Historik Kombëtar, në Malin e Dajtit, në Kalanë e Prezës apo Petrelës, pa harruar Shpellën e Pëllumbasit dhe jetën e natës, këto pamje sjellin në vëmendje për publikun të gjithë mrekullitë që mund të gjenden fare pranë kryeqendrës së shqiptarëve.

Ndiqni reportazhin e përgatitur nga gazetarja Ornela Islami, operatori Gjergji Milkani dhe regjisori Redi Treni. / Top Channel

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate