06 agosto 2013

Dt 9-10 -11 Gusht Kuponi.al organizon paketen turistike! 2 net e 3 dite (all Included) ne Livadhe. Vetem 5.500 lek/person ne vend te 8.500 lek/person - See more at: http://www.kuponi.al/deals/dt-9-10-11-gusht-kuponi-al-organizon-paketen-turistike-2-net-e-3-dite-all-included-ne-livadhe-vetem-5-500-lek-person-ne-vend-te-8-500-lek-person


Paketa turistike perfshin:

- Transportin me mjet komod Minibus Crafter 2012
- Akomodimi ne cadra
- Mengjeset
- Dreka
- Darka
- Cadra
- Shezlloni
- Karraoke
- Kinema verore
- Guida
- Beach Voley


Vetem 5.500 lek/person

Gjiri i Livadhit, i pozicionuar ne kraterin e nje mali te madh, eshte nje nga plazhet me te  bukur te Shqiperise. Ai eshte nje rajon i konservuar duke qendruar keshtu nje nga plazhet e fundit te paeksploruar ne te gjithe bregdetin mesdhetar. Ky gji konsiderohet nga banuesit si nje nga plazhet me te mira per te notuar. Plazhi i arte prej 2 miljesh eshte i paster, me det te qete, dhe i zbukuruar me peme palme. Ne pjesen fundore ne jug te plazhit gjenden formacione shkembore nenujore, duke e bere ate nje vend teper interesant per zhytje.Kampingu ndodhet ne LIVADH, shume prane Himares. Kapaciteti i kampingut eshte deri ne 150 pushues, qe do te akomodohen ne tenda  dyshe,treshe,katershe te cilat jane te pajisura me setet e fjetjes dhe gjithashtu do te jene ne dispozicion edhe cadrat e plazhit. Kampingu eshte i pajisur me tualete dhe dushe mjaft higjenike dhe komode. Ambientet e dusheve jane si te brendshme ashtu edhe te jashtme. 

UJE (i ngrohte) 24 ORE!  http://www.campinglivadh.com/


Termat dhe Kushtet

  • Nuk ka kufizim ne numrin e kuponave te blere.
  • Oferta eshte e vlefshme vetem ne rast se prenotohet nga Kuponi.al ne te kundert do te paguani vleren normale.
  • Kuponi mund te porositet edhe ne adresen: Rruga Sami Frasheri, perballe me LSI,Tirane nr. tel 069 4630 300 ose 0697827286
  • Per pyetje rreth ofertes, kontaktoni ne: 069 4630 300 apo mund te shkruani ne adresen:info@kuponi.al


Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate