12 aprile 2015

Laguna e Karavastasë i kthehet identitetit, “zbarkojnë” dhe pelikanët april/2015

Aktualitet
12 Prill 2015 - 22:43 | përditesuar në 22:52
Foto/ 
Ndalimi i gjuetisë, por edhe masa të tjera të ndërmarra mesa duket e kanë kthyer në identitet Lagunën e Karavastasë. 

Deputeti Erjon Braçe duke e pasqyruar edhe me foto të Hektor Pustinës e pasqyron edhe më bukur këtë realitet. 

Ai shprehet se në park është kthyer qetësia dhe mbi të gjitha dhe se janë shtuar pelikanët e rrallë të kësaj zone.

Laguna e Karavastasë
Laguna e Karavastasë
Laguna e Karavastasë

Redaksia Online
(a.h/Shqiptarja.com)
 - See more at: http://shqiptarja.com/news.php?IDNotizia=284983#sthash.soAFIGFt.dpuf

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate