08 agosto 2016

Foto lajm / Moti i keq boshatis plazhet prej dy ditësh

velipojTIRANË,8 Gusht / ATSH / – Java u mbyll dhe  ka nisur me reshje të dendura shiu në disa prej qyteteve bregdetare, duke bërë që shumë pushues të mos kenë mundësi të bëjnë plazh.
Në plazhin e Velipojës në Shkodër, nga reshjet e shumta, pushuesit nuk kanë mundur të dalin të marrin rrezet e diellit.
Po kështu dhe çadrat e shezllonet janë bosh.
Pritet një përmirësim i motit nga mesjava dhe përsëri në plazhe do të kthehen pushuesit e zakonshëm.
/a.ghttp://www.ata.gov.al/foto-lajm-moti-i-keq-boshatis-plazhet-prej-dy-ditesh/

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate