09 dicembre 2013

Ecje ne Mali e Velecikut Shkoder,Albania me 15/12/2013 organizuar nga Albanian Mountain Team e Climbing Albania


 • Parzialmente nuvoloso 12°C / 1°C

 • 8-00 Nisja Daily bar blok
  9-30 Arrim ne Shkoder kafe te Tradita
  10-00 Nisemi per ne Razem 1022m
  10-30 Arrim ne Rzem dhe fillojme nisjen
  12-30 Maja e Velecikut 1724m pushim foto ndonje ushqim te vogel fruta 
  14-30 Zbresim ne fshatin Razem dhe ndalojme me nje nga restorantet e zones me ushqime tradicjonale.
  15-30 Nisja per ne Tirane.
  17-30 Arrim ne Daily bar Tirane.
  PS Merni 1.5 liter uje, fruta ose ndonje ushqim te vogel per gjate dites vishuni sportiv me atlete ose kepuce mali.doreza kapuc shall nje pale atlete rezerve nqs ju lagen kembet ti keni per ti ndruar. Ky eshte nje aktivitet i veshtirsis mesatare rreth 4-5 ore ecje vajtje-ardhje.
  Cmimi 1500 leke Perfshihet Transporti ,guida.
  Prenotoni me sms ne faqen AMT, CA ose telefon 0693258465.
  Ju mirpresim.


  https://www.facebook.com/events/1394828230764115/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate