26 dicembre 2013

Destinacionet me te preferuara shqiptare per sezonin dimeror 2013-2014

Thursday, 26 December 2013 09:41
Destinacionet me te preferuara shqiptare per sezonin dimeror.
Juglindja dhe verilindja e Shqipërisë, po bëhen së fundmi destinacioni i synuar fort, pas ndërtimit të hoteleve dhe fshatrave turistikë modernë. Korca me fshatrat e Dardhes dhe Voskepojes eshte nje nga zgjedhjet me te shpeshta qe behet kete periudhe nga turistet per pushimet dimerore brenda vendit. Nderkohe te tjera destinacione te parapelqyera jane mali i Dajtit, Malesia e Elbasanit, Parku Kombetar i Llogarase dhe Shkodra.
- See more at: http://www.radiotravel.al/index.php?option=com_k2&view=item&id=75377:destinacionet-me-te-preferuara-shqiptare-per-sezonin-dimeror&Itemid=617#sthash.FiQ9MeIN.dpuf

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate