30 gennaio 2015

AKB-ja diskuton me specialistë italianë për menaxhimin e bregdetit tonë

tareTIRANË, 30 Janar / ATSH/ N.Lena.- Agjencia Kombëtare e Bregdeti dhe Drejtori i kësaj agjencie, Auron Tare, duke menduar per sezonin e ri turistik, po zhvillojne takime me homologët italiane për menaxhimin sa efektiv të vijës sonë bregdetare. Nje takim të  frytshem kjo Agjenci zhvilloi me planifikuesit kryesore te Regione Emilia Romagna të fqinjit tonë italian. Planifikimi hapesinor i plazheve tona si dhe manaxhimi i sukseshem i tyre, ishte tema e bisedimeve dhe diskutimeve, bëjnë të ditur nga AKB-ja. /a.ke/

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate