05 novembre 2012

Rikthehet plazhi ne nëntor /2012


E diel, 04 Nentor 2012 13:30
DURRES DURRESPas shirave te ditëve te fundit deti ka qene zgjedhja e dhjetëra qytetareve për këtë fundjave. Disa për shëtitje te tjerët, për peshkim i janë drejtuar qytetit te Durrësit për një te diel larg zhurmave te kryeqytetit. Për te apasionuarit pas plazhit nëntori është muaji i fundit qe mbyll sezonin për këtë vit. Por kjo e diel i jep fund edhe ditëve me diell. Sipas sinoptikaneve java qe vjen do te jete me shira dhe stuhi te fuqishme. Edhe temperaturat do te bien deri ne 15 grade celsius.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate