15 novembre 2012

Ekskursion ne AVENTUREN E RADHES, Kete te Diele 18/11 do t'ju zgjojme krenarine kombetare, duke ju propuzuar rrenojat e Albanopolit te vendosur ne majen e kodres te fshatit Zgerdhesh ne Fushe Kruje.

 AVENTURA E RADHES NGA KALEMI HIKING!

Kete te Diele18/11/2012 do t'ju zgjojme krenarine kombetare, duke ju propuzuar rrenojat e Albanopolit te vendosur ne majen e kodres te fshatit Zgerdhesh ne Fushe Kruje. Ecje ne natyre, zjarr, kitara qe nuk mungon asnjehere dhe shume histori ju presin. 

Cmimi si gjithmone 1,000 Leke ku perfshihen udhetimi, guida, dreka ne forme fastfood, pije dhe kenge me kitare. Veshja
 duhet te jete sa me sportive. Merrni uje e cfare mendoni se mund t'ju duhet gjate udhetimit.

Per te rezervuar, ndryshe nga heret e tjera, dergoni mesazh te guida jone www.fb.com/sidi.hodo me tekst (shembull) "Rezervoj 3 vende per Albanopol, emri dhe nr juaj i telefonit". Te shtunen ne darke do ju telefojme per rikonfirmim.

 Per cdo informacion te metejshem telefononi ne 0686028292. Nisja do jete ne oren 10.00. Vendin do jua konfirmojme te shtunen ne darke.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate