06 luglio 2015

Rojet e plazhit, domosdoshmëri gjatë sezonit veror 2015

auroniTIRANË, 6 korrik /ATSH/ – Bregdeti shqiptar është i bukur dhe i mbushur me plazhe po kaq tërheqëse, por siguria në to, shpesh lë për të dëshiruar.
Dje në plazhin e Golemit, stafi i AKB-së, ka ndihmuar dy fëmijë të gjenin prindërit e tyre pasi i kishin humbur. Ata u diktuan nga kullat e vëzhgimit në plazh dhe roja bregdetare. Pasi u lidhën me strukturat e policisë, bashkuan fëmijët me prindërit e tyre..Ja përse Kullat dhe rojet e plazhit janë të domosdoshëm në vijën bregdetare./m.m/http://www.ata.gov.al/life-guardsdomosdoshmeri-per-plazhet-tona-285506.html

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate