06 luglio 2015

Cfare ofron fshati turistik i Dardhes,korce-albania ne sezonin e veres 2015


Fshati turistik i Dardhes eshte afirmuar tashme si nje destinacion turistik i vizitueshem ne te 4 stinet e vitit. Edhe ne kete sezon gjelberimi dhe ajri i paster jane shoqeruesit e turosteve dhe vizitoreve te shume.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate