28 luglio 2013

2-4 gushte-2013 kamping ne Qeparo me Eksploruesit e "Albanian Beauty"

Ekpsloruesit rikthehen me ide te reja per te kaluar nje gusht ndryshe nga veret e tjera :)) Ne bashkepunim me KAMP 3D organizojne grupin e pare me 2 - 4 gusht kampin ne Qeparo. Ne nje staf prej 12 vetash, kamping 3D ne Qeparo eshte pogramuar per te qene me shume se nje fundjave plazhi. Argetim, plazh ne gjiret e pakta te jugut qe kane ngelur akoma te virgjer, kamping (me krevat), mengjeset & darkat, workshop, alcoholic games, hiking ne Qeparo e vjeter, sport (vojleboll, futboll, etj), transporti Tirane - Qeparo - Tirane, etj etj Gjithcka per 5500 lek personi.
Per rezervime dhe me shume informacion kontaktoni ne: C: +355693771019 E: eksploruesit_albania@hotmail.com F: ose na shkruani ne adresen tone ne fb

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate