28 settembre 2013

Panairi i Trashëgimisë e Artizanatit ne Kalldrëmet e pazarit 300-vjecar të Gjirokastrës janë mbuluar nga ngjyrat që ofron larmia e produkteve artizanale dhe zejtare përgjatë ditëve të Trashëgimisësett/2013.

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate