03 agosto 2015

Turistët vërshojnë në Sazan, qindra vizita në pak ditë.

Turistët vërshojnë në Sazan, qindra vizita në pak ditë

Postuar më: 02 Gusht 2015 21:03
178 vizitorë kanë qenë vetëm ditën e sotme në ishullin e Sazanit.
Që prej hapjes zyrtare për qytetarët para pak ditësh më shumë se 1 mijë persona kanë vizituar ishullin.
“Qytetarët janë shumë kureshtarë të vizitojnë ishullin. Jemi krenarë që e bëmë të mundur këtë dhe shpresojmë që ta bëjmë Sazanin një destinacion kulturor të klasit të parë”, deklaroi Auron Tare. http://www.mapo.al/2015/08/turistet-vershojne-ne-sazan-qindra-vizita-ne-pak-dite.

Ps. Persa na thane cmimi i anijes qe niset nga Radhima eshte 1600 leke te reja personi vajtje-ardhje
sazan

Nessun commento:

Posta un commento

Search

Translate